• Ders Saatlerimiz : 08:30 - 19:30

Manuel Başlangıç (Bayan)

AKYÜZLER SÜRÜCÜ KURSU

Manuel Başlangıç 1 Saat

Seçeceğiniz araç modeline ilişkin olarak sadece manuel vitesli araçlar tercih edilir. Tercih ettiğiniz manuel vites araç seçimi sonrası eğitmen seçimini yapmanız gereklidir. Bay & Bayan Usta Direksiyon Eğitmenleri ile eğitiminizi alabilir. Dilerseniz Direksiyon Sınavına hazırlanabilir, dilerseniz seçeceğiniz bölgelerde özel direksiyon dersi ile sürüş seviyenizi geliştirebilirsiniz.

Tarih ve Saatini
Seç!

Eğitimin ilk basamağı sana uygun olan tarih ve saati seçmektir.

Randevunu
Oluştur!

Randevunu oluştur, müsait hocaların seçimi için seni arayacağız.

Aracını ve Hocanı
Seç!

Sana en uygun hocayı ve tercih ettiğin bir aracı seçmen gerekmektedir.

Hemen Eğitime
Başla!

Artık hazırsın; tarih, saat, araç ve hocanı seçtin.. Şimdi eğitime başlayabilirsin.

Eğitim Nasıl Uygulanıyor?

Uzman eğitici kadromuz ile sizlere kaliteli eğitimler sunuyoruz. Sürüş seviyenizi belirliyor ihtiyacınız olan doğru eğitimi sizlere veriyoruz. Alacağınız ilk 1 saatlik eğitim genel olarak sürüş seviyenizi belirleyecektir. 5 saat ve üzeri eğitimler geliştirmeye 10 saat ve üzeri eğitimler ise sizin tam anlamıyla bir sürücü olmanızı sağlayacaktır. Araç kullanmak pratik ve dikkat işidir. İşin uzmanından almadığınız eğitim içerisinde var olduğunuz trafik toplumu içerisinde hem sizlere hemde bizler için risk oluşturacağını kesinlikle unutmayınız.

Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi

Manuel Başlangıç

Diyarbakır bölgesinde Özel Direksiyon Dersi almak istiyorsanız, sizler için hazırız. Eğitimlerimize başlamadan önce bu eğitimi ne için aldığınızdan emin olmak bizler için en iyisi olacaktır. Direksiyon Sınavını geçmek için mi, yoksa sürüşünü geliştirmek mi? Her iki koşulda da sizlere vereceğimiz eğitim sürüş seviyenizi üst noktalara kadar çıkaracaktır.

Bu paketimizde sizlere uygulanacak 1 saatlik eğitim belki yeterli olmayacaktır. Bizlerin tavsiyesi ise 1 saat sadece tanımak için yapılacak bir eğitim paketidir. Seviyenizi ortalama olarak 1 saat içerisinde gözlemleyebilmekteyiz. 1 saat sonrası sürüşünüzü kendinizin geliştirmesi noktasında da yönlendirme yapılabilir. Fakat yeterli seviyede olmadığınız düşünülürse ek paket seçeneklerimizi denemenizi tavsiye ederiz.

Kaliteli eğitim anlayışı ve alanında uzman eğitmen kadromuz ile sizlere kesintisiz hizmetler sunuyoruz. Son model araçlar ve bay & bayan eğitmenlerimiz ile hazırız.

Özel direksiyon dersi alan adayın araç kullanma seviyesine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama değişiklikler ile birlikte 10 saatlik bir eğitim ile trafiğe çıkabilirsiniz. Otomatik vitesli araç kullanacak olan özel direksiyon dersi talep etmiş adaylarımız için bu süre daha az olacaktır.

Eğitimler için kendi aracınızla eğitim alma durumuz olabilir. Ama güvenli bir sürüş için öncelik olarak ilk dersi mutlaka kurum aracımız ile almalısınız. Çünkü kurumumuzda görevli olan usta öğreticiniz sizin mutlak durumuzu görmeli ve yapacağı programı sizin sürüş seviyenize göre yapacaktır. Sürüş seviyeniz yeterli ise kendi aracınızla eğitim alabilirsiniz. Kendi aracınız ile alacağınız eğitimlerde fiyatlar değişmemektedir.